Понеділок, 10.12.2018, 13:42

Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | Мій профіль | Вихід
                                                 
 
Меню сайту
Форма входу

Пошук
Архів записів
Друзі сайту
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
                                                                        

Вікном - до сонця, серцем – до дітей!                      Такої слави зажила в людей 
  Звичайна школа, що в селі, 
Де центр України, на Шполянській землі.


Педагогічний колектив

2018-2019 навчальний рік

Всього працівників — 19.

Бібліотекар — 1.

Кваліфікаційні категорії:

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії — 3.

Спеціаліст I кваліфікаційної категорії — 6.

Спеціаліст II кваліфікаційної категорії —3.

Спеціаліст — 6.

Мають професійні звання:

Вчитель методист — 1.

Страший вчитель — 1.

Мають державні нагороди — 1.

 

 

 

 

Бесараб Євгеній Сергійович  

 тимчасово виконуючий обов’язки директора, вчитель  історії і правознавства, "спеціаліст I категорії"

Шумлянська Мар’яна Миколаївна

заступник директора з навчально – виховної роботи, вчитель української мови  і літератури, "спеціаліст I категорії"

Довгаль Валентина Миколаївна  

  заступник директора з  виховної роботи, вчитель музичного мистецтва, "спеціаліст I категорії"

Волошин Ольга Вікторівна - 

 практичний психолог, "спеціаліст"

Демиденко

Алла Борисівна

педагог-організатор,  "спеціаліст"

Буз Олександр Олексійович 

вчитель фізики, математики, економіки, "спеціаліст вищої категорії", "старший вчитель"

Свердел Іван Миколайович 

вчитель фізичної культури та захисту Вітчизни, "спеціаліст вищої категорії", "вчитель-методист" 

Пісна Валентина Анатоліївна 

бібліотекар

Бесараб Людмила Михайлівна 

 вихователь ДНЗ, "спеціаліст"

Дишлюк Світлана Анатоліївна 

 вчитель початкових класів,

"спеціаліст вищої категорії",

Мартинюк Валентина Василівна 

 вчитель початкових класів, "спеціаліст I категорії"

Ковтюх Ірина Сергіївна 

 вчитель інформатики, основ робототехніки та математики, "спеціаліст І категорії" 

Ратушня Ірина Володимирівна 

 вчитель німецької мови  ,

"спеціаліст вищої категорії"

Толчиніна Ольга Іванівна

 вчитель хімії, "спеціаліст вищої категорії"

Майборода Галина Василівна 

 вчитель біології та основ здоров’я, "спеціаліст"

 

Черевко Антон Валентинович

 вчитель трудового навчання,    креслення,

"спеціаліст"

Ткач Інна Володимирівна  

вчитель української мови  і літератури, 

"спеціаліст II категорії"

Різник Олена Андріївна 

 вчитель української мови і літератури, "спеціаліст II категорії"

         Капелюшний

         Василь Віталійович

 вчитель історії, географії, "спеціаліст II категорії "

Конончук Анюта Анатоліївна 

 вчитель початкових класів, "спеціаліст"

Зубріцька Віра Борисівна  

  вчитель початкових класів, "спеціаліст I категорії"

Петрухіна Марія Володимирівна 

 вчитель англійської мови"спеціаліст"