|
Бесараб Євгеній Сергійович –
директор НВК, вчитель історії і правознавства, "спеціаліст вищої категорії"
|
|
Шумлянська Мар’яна Миколаївна –
заступник директора з навчально – виховної роботи, вчитель української мови і літератури, "спеціаліст I категорії"
|
|
Довгаль Валентина Миколаївна –
заступник директора з виховної роботи, вчитель музичного мистецтва, "спеціаліст I категорії"
|
|
Соловйова Леся Павлівна -
практичний психолог, "спеціаліст"
|
|
Бойко
Наталія Миколаївна –
педагог-організатор, "спеціаліст"
|
|
Підвезена Галина Миколаївна –
вчитель фізики, математики, економіки, "спеціаліст першої категорії"
|
|
Свердел Іван Миколайович –
вчитель фізичної культури та захисту Вітчизни, "спеціаліст вищої категорії", "вчитель-методист"
|
|
Пісна Валентина Анатоліївна –
бібліотекар
|
|
Бесараб Людмила Михайлівна –
вихователь ДНЗ, "спеціаліст"
|
|
Дишлюк Світлана Анатоліївна –
вчитель початкових класів,
"спеціаліст вищої категорії",
|
|
Мартинюк Валентина Василівна –
вчитель початкових класів, "спеціаліст I категорії"
|
|
Ковтюх Ірина Сергіївна –
вчитель інформатики, основ робототехніки та математики, "спеціаліст І категорії"
|
|
Ратушня Ірина Володимирівна –
вчитель німецької мови ,
"спеціаліст вищої категорії"
|
|
П’яних Юрій Васильович –
вчитель хімії, біології "спеціаліст вищої категорії", старший вчитель
|
|
Гайдаш Богдан Леонідович –
вчитель математики , "спеціаліст другої категорії
|
|
Любонько Тетяна Миколаївна –
вчитель трудового навчання, креслення, математики,
"спеціаліст"
|
|
Ткач Інна Володимирівна –
вчитель української мови і літератури,
"спеціаліст II категорії"
|
|
Різник Олена Андріївна –
вчитель української мови і літератури, "спеціаліст II категорії"
|
|
Капелюшний
Василь Віталійович –
вчитель історії, географії, "спеціаліст II категорії "
|
|
Плакся Оксана Віталіївна –
вчитель початкових класів, "спеціаліст"
|
|
Зубріцька Віра Борисівна –
вчитель початкових класів, "спеціаліст I категорії"
|
|
Петрухіна Марія Володимирівна –
вчитель англійської мови, "спеціаліст"
|