6 вересня в нашій школі відбулася загальношкільна батьківська конференція. Варто зазначити, що явка батьків була стовідсотковою, що свідчить про небайдужість та зацікавленість батьків до шкільного життя своїх дітей.
Присутні заслухали звіт голови батьківського комітету Авер’янової Оксани Василівни та голови ради школи Ошовського Сергія Павловича за роботу минулого 2018-2019 навчального року.
Також звітувалися батьківські комітети кожного класу. Роботу батьківського активу загалом оцінили доброю.
За підсумками голосування на посаді голови батьківського комітету продовжить працювати Авер’янова Оксана Василівна, а раду школи знову очолюватиме Ошовський Сергій Павлович.
Радо вітаємо нових представників органів батьківського самоврядування!
Бажаємо успіху!
Рада навчального закладу:
Голова ради – Ошовський Сергій Павлович, голова с.Сигнаївка
Заступник голови ради – Бесараб Євгеній Сергійович, Директор НВК.
Секретар – Викиданець Оксана Петрівна, пенсіонер, від 11 класу.
Представники:
Від батьків |
Від вчителів |
Від учнів |
1.Бовсун Л.Д. |
1. Бесараб Є.С. |
1. Далакішвілі А. |
2. Ошовський С. П. |
2. Зубріцька В. Б. |
2. Чорна Ю. |
3.Семчак С. В. |
3.Капелюшний В.В. |
3. Врубльовський Я. |
4. Лісова В.В. |
4. Шумлянська М.М. |
4. Похил Н. |
5. Черевко І.М. |
5. Дишлюк С.А. |
5. Білогуров В. |
6. Підмогильна І.А. |
6. Любонько Т.М. |
6. Пісний Д. |
7. Викиданець О.П. |
7. Різник О.А. |
7. Семчак К. |
Загальношкільний батьківський комітет:
Голова батьківського комітету - Авер'янова Оксана Василівна,4 кл.
Заступник голови батьківського комітету – Кінчерук Наталія Генадіївна, 5 кл.
Секретар батьківського комітету – Корж Юлія Миколаївна, 4 кл.
Члени батьківського комітету
Призигльована В.М. - ДНЗ |
Григорович Н.А. - ДНЗ |
Завгородня І.М. - 1 кл. |
Далакішвілі О.О. - 1 кл. |
Сокур Ю.М. - 2 кл. |
Ткачук Л.В. - 2 кл. |
Миколенко С.П. - 3 кл. |
Дробот Н.В. - 3 кл. |
Авер’янова О.В. - 4 кл. |
Корж Ю.М. - 4 кл. |
Ковбаса Т.М. - 5 кл. |
Кінчерук Н.Г. - 5 кл. |
Куцокінь С.Г. - 6 кл. |
Литвин Л.І. - 6 кл. |
Васільченко Л.А. - 7 кл. |
Кирилюк Н.Г. - 7 кл. |
Наталич Н.В. - 8 кл. |
Ковтюх К.В. - 8кл. |
Довгаль В.М. - 9 кл. |
Пісна В.А. - 9 кл. |
Набережня О.П. - 10 кл. |
Благовісна О.М. - 10 кл. |
Годунок Я.В. - 11 кл. |
Полтавець Ю.В. - 11 кл. |
|